Halloween party ideas 2015
Prikazani su postovi s oznakom Zemaljska TV. Prikaži sve postove



Hrvatska nogometna reprezentacija vraća se na HRT. Neočekivani preokret potvrdio je novi v.d. glavnog ravnatelja Hrvatske radiotelevizije Siniša Kovačić na Facebooku.Riječ je o utakmicama koje će hrvatska nogometna reprezentacija igrati s Izraelom 23. ožujka u Osijeku, s Mađarskom 26. ožujka u Budimpešti te s još dvjema reprezentacijama koje će naknadno potvrditi HNS, a igrat će se krajem svibnja odnosno početkom lipnja.

(index.hr)



Vršitelj dužnosti direktora HRT-a Siniša Kovačić u petak je donio odluku kojom se kao dio identiteta Hrvatske radiotelevizije vraća stari logotip s crvenim kvadratićima osmišljen prije više od dvadeset godina. Logotip s crvenim kvadratićama izradio je hrvatski dizajner Boris Ljubičić, a HRT ga upotrebljava oko dvadeset godina, naglašavaju s Hrvatske radiotelevizije."Zbog brojnih pritužbi i upita gledatelja o tome zašto je Hrvatska radiotelevizija od jeseni prošle godine u svojim programima započela uglavnom upotrebljavati jednobojni logotip, odlukom vršitelja dužnosti glavnoga ravnatelja Hrvatske radiotelevizije Siniše Kovačića izvorni logotip s prepoznatljivim crvenim kvadratićima od danas je ponovno dio identiteta Hrvatske radiotelevizije", ističe se u obavijesti HRT-a.

(teve.ba)





Tri javna emitera u BiH, odnosno BHRT, RTV FBiH i RTRS između 15. i 20. marta počeće sa testnim emitovanjem digitalnog signala u Sarajevu, Banjaluci i Mostaru."To će biti najkasnije do 20. marta. Građani će morati birati televizore koji primaju digitalni signal ili moraju nabaviti set top box uređaje koji omogućavaju prijem digitalnog signala", rekao je Slobodan Bošković, predsjednik Upravnog odbora Radio-televizije Republike Srpske (RTRS).Preduslov za testno emitovanje digitalnog signala bilo je dobijanje dozvole od strane Regulatorne agencije za komunikacije BiH (RAK), koju je RTRS dobio jučer, a BHT i FTV nekoliko dana ranije.

"Agencija je pozitivno odgovorila na podneseni zahtjev RTRS-a te izdala dozvolu za korištenje opreme nabavljene u prvoj fazi digitalizacije, koja je instalirana na području grada Banjaluka", saopšteno je iz Regulatorne agencije za komunikacije.U saopštenju dalje navode da su izdavanjem ovih dozvola otklonjene sve prepreke za početak digitalnog emitovanja TV signala tri javna servisa na širem području Sarajeva, Banjaluke i Mostara.Ova prva faza digitalizacije koštala je nešto malo manje od sedam miliona KM i ona podrazumijeva uvezivanje pet informativno-tehničkih centara u sistem digitalnih veza, te odašiljača za pokrivanje digitalnim signalom Sarajeva, Banjaluke i Mostara.

(TeVe/Nezavisne novine)

Kiki

{picture#https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgnamFYosT_SE82azquIwaTkRWotfIxMg9nFWlbiyHX3b_pyd6fkkV3Equm1Tb9pZCV6qu0ZyyMtZOiSVwOe-2s88UNAUSkRTnl4YR9qtpN51m9Il5dww3MPhLVwjel2RGFN9BTyRfz6qac/s1600/man-of-steel.png} Admin Satelitski-Kljucevi

satelit74

{picture#https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgAguYFcN409h2An367iYG0X9EFSpBIiXl8VHMYKszm6o03oPQEW-rrzf2g0HVJC65ltDRne0U3FTYAhgbMmJiWPIW8siM5O_N0cB1cGW_TPIWmJ2Svpx6pYYVnJa3atb_mBcUDvxRKB0Y/s119/avatar-4997.jpg} Autor of Satelitski-Kljucevi
Pokreće Blogger.